Таг: неврологија

Директорот на Клиника за неврологија објави дека е позитивен на Ковид...

Директорот на Клиниката за неврологија, Иван Барбов, на својот ФБ профил објави дека е позитивен на тестот за Ковид 19 и дека...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com