Таг: нежен џин

Убиениот Џорџ Флојд беше ,,нежен џин“(видео)

Пријателите и семејството на Џорџ Флојд, кој почина по брутална полициска акција за време на неговото апсење, го опшишуваат како драга личност,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com