Таг: независно новинарство

ВМРО ДПМНЕ-соопштение 3: СДСМ и Сорос најголеми душмани на независното новинарство

Ново соопштение на политичката партија ВМРО ДПМНЕ во последните два-три дена во врска со Сорос. Во него се вели: ,,СДСМ и Сорос се најголемите душмани...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com