Таг: нема амнестија

СДСМ порачува дека е апсурдно некој да помислува на амнестија

Апсурдно е некој воопшто да помисли дека е можна амнестија за нарачателите и извршителите на крвавото насилство во Парламентот. Барањата за амнестија до Ѓорге Иванов...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com