Таг: нема да брани

Тортевски: Дечки, нема да бранам ниту еден од 27.04.2017 година

Ова на својот твитер налог го напиша адвокатот Александар Тортевски. Aleksandar Tortevski‏ @atortevski 1h1 hour ago Дечки!Нема да бранам ниту еден од 27.4.Вие како јавност имате полно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com