Таг: нема да се сретне

Хојт Ји воопшто нема намера да се сретне со Ѓорге Иванов

Високиот американски функционер Брaјан Хојт Ји воопшто нема намера да се сретне со Ѓорге Иванов. Тој ќе разговара со политичките лидери за статусот за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com