Таг: нема мир

Нема плата, нема мир-продолжува штрајкот на новинарите од изданијата на МПМ

Со свирчиња и испишани пораки- Нема плата нема мир, Каде сте, Потпис не ви ставам, Немам ни за чоколада-и денеска, шести ден по ред...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com