Таг: нема оставка

Деспотовски: Сопругата ми кажа да изгледам дека сум горд на тоа...

,,Кога доаѓав наваму, сопругата ми се јави за да ми каже да изгледам дека сум горд на тоа што го правам и јас сум...

,,Нема оставка“, скандираа присутните поздравувајќи го Груевски на протестот пред Влада

,,Нема оставка, нема оставка“, скандираа неколку стотини присутни членови на ВМРО ДПМНЕ, кои се одзваа на повикот на партијата да протестираат заради притворот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com