Таг: нема починати

Денеска нема починати пациенти од Ковид 19

По подолго време, изминатото деноноќие не се регистрирани починати пациенти од Ковид 19. Во последните 24 часа се направени...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com