Таг: нема починат

37 нови случаи на КОВИД 19, 4 во Струга, Куманово 8,...

По подолго време, изминатото деноноќие нема нов смртен случај како последица на КОВИД 19. Но, регистрирани се нови случаи во Струга, зголемен...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com