Таг: нема преживеани

Нема знаци на живот под затрупаниот хотел

Неколку деца се наоѓаат меѓу триесетината затрупани луѓе  под снежната лавина која во текот на изминатата ноќ падна врз хотелот  Rigopiano во Италија. Спасувачките екипи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com