Таг: нема принцип

Груевски призна дека не постои постизборно правило победник со победник

Во обемното соопштение што вчера го издаде ВМРО ДПМНЕ по средбата со британскиот министер за Европа и Америка Алан Данкан  експлицитно стои дека никаде...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com