Таг: нема проблем

ДУИ нема проблем со невладините и со Сорос

ДУИ не е на  иста линија со досегашниот владин партнер ВМРО-ДПМНЕ по прашањето за „десоросоизација“ на Македонија. Додека од ВМРО најавуваат дека почнала ваквата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com