Таг: нема решение

Додевски:Немаме добиено решение,Кочан е слободен човек

Одбраната на Сеад Кочан нема добиено известување од ОССкопје 1 за одредување мерка притвор, изјави неговиот адвокат Никола Додевски. Тој е крајно изненаден како...

Нема решение за мигрантската криза

Уште еден Самит посветен на мигрантската криза во Европа заврши без решение и ставање крај на напливот бегалци низ Балканската рута. Иако таа официјилано...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com