Таг: нема средба

Заев и Орбан ниту се сретнале, ниту разговарале за Груевски (видео)

Премиерот Заев на маргините на самитот на ЦЕИ во Загреб,  изјави дека не се сретнал со унгарскиот премиер Виктор Орбан кој исто така присуствуваше...

Билт:Свесен сум дека Иванов не сака да се сретне со мене,но...

  „Имавте избори. Имате Устав кој се практикува во сите европски земји. Понекогаш може да се јават проблеми. Но, следете го Уставот и демократската пракса....

Обвинителката Ристоска не живее на ул. ,,Алберт Ајнштајн” и немала средба...

Обвинителката Ленче Ристоска, која  е дел од тимот на Специјално јавно обвинителство, демантира дека вчера(01-02.02.2017) имала средба со лидерот на СДСМ Зоран Заев. За порталот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com