Таг: нема чистка

Кривичен суд демантира дека е направена чистка, туку само обичен годишен...

Основен суд Скопје 1 одговори на информациите на медиумите дека в.д. претседателот Татјана Михајлова направила чистка во судот на неподобни судии и ги наградила...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com