Таг: немонтиран материјал

Вознемирувачки снимки од претепувањето на Заев и другите пратеници(немонтиран материјал)

  Немонтиран материјал од синоќешните случувања во македонското Собрание! На снимката се гледа крвничкото претепување на Заев,  од првиот напад, преку акцијата за извлекување од салата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com