Таг: неодобрена

Белград не ја одобри посетата на Беџет Пацоли на Нови Пазар

Најавената посета на Беџет Пацоли, министаер за надворешни работи на Косово на Нови Пазар во Санџак, Србија, не е одобрена. Како што неофицијално дознава РТС,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com