Таг: неодржана

Ѓоковиќ ја прескокна задолжителната прес конференција и замина со својот луксузен...

Српскиот тенисер и број еден светски рекет, Новак Ѓоковиќ, ќе биде казнет со 20.000 долари затоа што по...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com