Таг: неоправдано отсутен

Груевски неоправдано отсутен, конгресот на ЕПП на Малта почнува утре

Никола Груевски претседател на ВМРО ДПМНЕ е неоправдано отсутен од своето работно место како пратеник. Тој два дена пред почетокот на конгресот на Европските...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com