Таг: непотизам

СДСМ: ВМРО ДПМНЕ лаже, Игор Милев нема син

ВМРО-ДПМНЕ партијата симбол на непотизмот и партизацијата на институциите, особено во судството и нема никаков кредибилитет да зборува на тема непотизам, реагира...

Синдикат на М-НАВ: Се вработуваат роднини на министри, очекуваме крах на...

Во М-НАВ, државно претпријатие во кое се исплатуваат плати седум-осум пати повисоки од просечната, од минатата недела е вработен роднина на еден министер од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com