Таг: непочитување

,,Аватар“ поддржува македонска музика, ама не ферма закони и протоколи за...

На својата ФБ страница ноќниот кулуб ,,Аватар“ неколку дена го рекламираше првиот концерт на отворено оваа летна сезона, кои беа во мирување...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com