Таг: непробојни стакла

Непробојните стакла на автобусот на фудбалерите на Борусија Дортмунд спречиле поголема...

Германската полиција објави дека последиците од вчерашните експлозии крај автобусот со кој се превезувале фудбалерите на Борусија Дортмунд можеле да бидат многу поголеми, но...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com