Таг: нерасчистени патишта

Во кој ресторан ги потрошија парите локалните моќници од Крива Паланка?

Општинската организација на СДСМ од Крива Паланка прашува во кој ресторан ги потрошија парите на граѓаните локалните моќници, наместо да им обезбедат на граѓаните...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com