Таг: нереди

Видео: Хулиганите од Полска правеа нереди низ Скопје, полицијата експресно...

Полските навивачи важат за едни од најгарсеивните во Европа, се очекува бројка од околу 2.200 денеска на средбата меѓу Македонија и...

Груевски директно ја обвини СДСМ за нередите и крвавиот пир во...

,,Бројните провокации во изминатите  денови (од СДСМ), не само кон нас од ВМРО-ДПМНЕ туку и кон огромното мнозинство македонски граѓани, а особено кон македонскиот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com