Таг: нетранспарентни

Собраниските комисии се нетранспарентни и водат неквалитетни записници

Во рамките на проектот на „Вклучени граѓани за одговорно и транспарентно Собрание“ Граѓанската асоцијација МОСТ  го објави третиот извештај од набљудувањето на работата на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com