Таг: не ви е пријател

Петровска: Ако некој чекал резултати од тест за Ковид 19 и...

Градоначалничката на Битола, Наташа Петровска, ги повика битолчани на поголема одговорност и повика да ги пријават неодговорните. ,,Ни треба...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com