Таг: не го прима Билд

Ѓорге Иванов нема да го прими Карл Билд

Ѓорге Иванов, претседател на РМ, нема намера да се сретне со шведскиот политичар и дипломат Карл Билд, пишува порталот Курир. За овој портал од Кабинетот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com