Таг: не дозволи

Полицијата не дозволи блокада на крстосницата кај Црвен крст

Полицијата ги тргна од улица и од крстосницата кај Црвен крст неколкумината повозрасни граѓани кои дојдоа да ја блокираат за да протестираат против промена...

Груевски 40 минути доцнеше, не дозволи да се снима средбата со...

Никола Груевски како и секогаш, и овојпат на средбата со еврокомесарот Јоханес Хан доцнеше цели 40 минути! Притоа, тој не дозволи ниту да се...

Трамп го нападна СИ-ЕН-ЕН, се искара со новинарот и не дозволи...

Американската телевизиска куќа СИ-ЕН-ЕН одговори на нападите на новоизбраниот претседател Доналд Трамп дека шири лажни вести и не дозволи на новинар на куќата да...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com