Таг: не дојде на суд

Одложено судењето бидејќи Груевски не дојде на суд

Пропадна уште еден обид да продолжи судскиот процес против Никола Груевски и групата кои треба да одговараат за демолирањето на општина Центар и за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com