Таг: не земајте

Петровска: Драги мои битолчани, не земајте непрописно спакувана маска!

Градоначалничката на Битолаа, Наташа Петровска, реагира на однесувањето на претставници на ВМРО ДПМНЕ во Битола. ,,Кое лицемерие и непримерност...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com