Таг: не попушта

Корона вирусот не попушта

Во последните 24 часа се направени 1414 тестирања, а регистрирани се 137 нови случаи на ковид-19 во:- Скопје 53- Куманово 19- Штип...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com