Таг: не преговара

Заев: Не преговарам со ДПА за влегување во Влада

Премиерот Зоран заев негира дека има преговори со ДПА за нивно влегување во Владата со која раководи: ,, Јас немам преговори со ДПА за влез...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com