Таг: не работи

ТЕЦ ,,Осломеј” никако да проработи

До овој момент не проработи ТЕЦ Осломеј. Македонија останува зависна од скапиот увоз на струја-реагираат од СДСМ. Според нивните  информации, вчера(14.01.) во Осломеј бил лично...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com