Таг: не се откажува

Пендаровски не се откажува од Денко Малески како надворешен советник во...

Иако вчера Кабинетот на Претседатол соопшти дека ставовите на Денко Малески, надворешен соработник на претседателот, за македонскиот идентитет во минатото и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com