Таг: никогаш да не се случи

ВИДЕО: Кога пропагандата ќе убеди граѓани дека коалиција ДПМНЕ-ДУИ е добра,...

Силата на пропагандата што ја спроведува ВМРО ДПМНЕ дефинитивно има резултати, но и и почва на овие простори. Колешката Моника Талеска за Цивил медиа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com