Таг: никола младенов

За сопругата на Никола Младенов единствена причина за неговата смрт е...

Сопругата на новинарот Никола Младенов, Билјана Младенова, која вчера гостуваше во ексклузивно интервју на 1ТВ, за првпат во јавноста ги објави...

Заев: Граѓаните бараат одговор дали е убиен Никола Младенов

Претседателот на Владата, Зоран Заев, одговарајќи на пратеничко прашање на пратеникот од Беса, Африм Гаши, -дали и зошто се бара меѓународна истрага за случајот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com