Таг: никола попоски

Попоски: Неколку изборни циклуси не победуваме, веднаш да кажеме дека остануваме...

Поранешниот министер за надворешни работи во владата на Никола груевски и член на ВМРО ДПМНЕ, Никола Попоски, во куса анализа објавен ан...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com