Таг: ник кордеро

Американскиот актер Ник Кордеро почина од Ковид 19

41 годишниот американски бродвејски актер, Ник Кордеро, почина од последици на корона вирусот. Неговата сопруга објави на социјалните мрежи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com