Таг: нова академска година

Пендаровски се врати на Правниот факултет во Скопје

Претседателот Стево Пендаровски денеска ја прогласи за започната новата студентска година на Правниот факултет во Скопје кадешто и тој има дипломирано.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com