Таг: новинарска легитимација

Новинар на Алсат-М ја искина новинарската легитимација од Владата затоа што...

Новинарот на  Алсат-М, Адријан Керими, ја искина новинарската легитимација од Владата на Република Македонија, со која може да присуствува на настани во владата, само...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com