Таг: нови заразени

Нови 628 случаи на Ковид 19, 15 мртви и 531 оздравени...

Во последните 24 часа се направени 2236 тестирања, а регистрирани се 628 нови случаи на ковид-19 во:- Скопје 353- Куманово 33- Штип...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com