Таг: новогодишни прослави

Се забранува организирање новогодишни прослави и на отворено и во затворен...

Ова се новите рестриктивни мерки поради пандемијата на Ковид 19: -Угостителските објекти ќе се затвораат во 18 часот, наместо...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com