Таг: ново жариште

7 лица починаа од Ковид 19, Струмица ново жариште

Во последните 24 часа се направени 1721 тестирања, а регистрирани се 163 нови случаи на ковид-19 во:- Скопје 33- Куманово 17- Дебар...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com