Таг: ново лисисче

Опожарениот автомобил за кој ВМРО ДПМНЕ го обвини Вице Заев се...

МВР утврди дека на 09.08.2020, кога околу 09.10 часот во СВР Скопје беше пријавено дека на паркинг простор на бул. „Асном“ во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com