Таг: ново

Градоначалникот на Ново Село Боро Стојчев е приведен за шверц со...

Градоначалникот на струмичко Ново Село, Боро Стојчеев, од редовите на СДСМ, е приведен за шверц со цигари. Како што соопшти МВР, на 10/11.07.2018 година околу...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com