Таг: нов кеј

Охрид ќе добие нов кеј

Градоначалникот на Охрид, Константин Георгиески, објави дека со средства од буџетот на Влада на РСМ, наскоро ќе почне реконструкција на кејот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com