Таг: нов напад

Нов напад во Лил во Франција, повредени три лица

Најмалку три лица се ранети во напад со огнено оружје во една метро станица во францускиот град Лил. Во пукањето е рането и едно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com