Таг: нов пациент

Прв ден од почетокот на пандемијата нема примено нов пациент позитивен...

Денеска Институтот за јавно здравје регистрира 45 оздравени пациенти. - Скопје 19- Куманово 25- Прилеп 1

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com