Таг: нов случај

Прво деноноќие во Скопје без нови случаи на КОВИД 19

Во изминатите 24 часа направени се 292 тестирања, а потврдени се 13 нови случаи на Ковид-19 и тоа во: Куманово-1, Прилеп-3, Тетово-3,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com